+380 (95) 000-80-25
Зарядний пристрій Fenix ARE-D1 ##от компании## MK-Sport - ##фото## 1

Зарядний пристрій Fenix ARE-D1

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
533
В наличии
Код: ARE-D1

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
Адрес
49000, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Шевченко 10, оф.416 на карте

Описание

Ліхтарі Fenix

Опис зарядного пристрою Fenix ARE-D1:

Модель Fenix ARE-D1 – це сучасне зарядний пристрій з 1 слотом для акумулятора. Воно підходить практично для будь-яких умов використання та сумісно з елементами живлення 9 різних типорозмірів. Серед літій-іонних акумуляторів підходять формати 10440, пальчикові 14500, 16340, популярні для ліхтарів 18650, 21700, 26650. Нікель-металгідридні або менш поширені нікель-кадмієві – це формати ААА, АА, С. Слот зарядного пристрою забезпечений рухомий притискної частиною, яка забезпечує щільну фіксацію кожному з перерахованих акумуляторів.

Fenix ARE-D1 можна підключити до джерела енергії через дріт мікро-USB, адаптер стандарту USB. Він також сумісний з power-банками і похідними сонячними панелями. Тому навіть в автономному подорожі далеко від благ цивілізації, власник цього зарядного пристрою зможе поповнити заряд своїх гаджетів. Струм зарядки можна вибрати вручну з 3 доступних варіантів: 0,5 А, 1 А, 2 А. При цьому акумулятор ємністю 2600 маг заряджається повністю приблизно через 1,3 ч. до Речі кажучи, для акумуляторів на основі нікелю допустимо використовувати тільки силу струму 0,5 А чі 1 А. При нормальній роботі зарядний пристрій нагрівається не більше, ніж до 55℃.

Щоб уникнути перезарядки елементів живлення, Fenix ARE-D1 автоматично діагностує тип і стан акумулятора. Якщо це літій-іонний джерело енергії, то зарядка припиняється по досягненні максимального рівня. Нікелеві акумулятори продовжують заряджатися малим струмом близько 3-5 мА, щоб гарантовано отримати повний заряд.

Щоб користувач вільно орієнтувався в статусі заряду, в пристрій вбудований індикатор. Він має всього 4 лампочки, які можуть блимати або постійно світитися. Якщо блимає 1 лампочка, значити елемент живлення заповненості до 20%. Якщо 1 лампочка світиться, а друга постійно блимає, рівень заряду становить 21%-40%. Якщо горить вже 2 лампочки, а третя блимає, рівень заряду досяг позначки 41%-60%. Коли 3 лампочки горить і ще 1 блимає, заряд акумулятора становить 61%-80%. Якщо світяться постійно 4 лампочки і 1 блимає, акумулятор заряджений більш, ніж на 81%. П'ять лампочок горить, якщо акумулятор повністю заряджений.

Модель Fenix ARE-D1 також здатна працювати на розряд, щоб акумулятор використовувався в якості power-банку для інших пристроїв. Для цієї мети підходять літій-іонні батареї будь-якого сумісного формату. Максимальний струм розряду досягає 2А. Щоб перейти до розряду з малим струмом (приблизно 100 мА), потрібно тримати натиснутою кнопку під екраном пристрою протягом 2 секунд.

Екран зарядного пристрою Fenix ARE-D1 включається на 2 секунди після установки акумулятора і підключення до мережі. Ця модель самостійно визначить тип батареї, обере для неї відповідну програму зарядки. В результаті одноразового натискання на кнопку, на екрані циклічно будуть відображатися дані про струмі заряду, напрузі акумулятора, заряду ємності, години зарядки. Якщо потримати кнопку натиснутою довше 2 секунд, екран вимкнеться.

Особливості:

  • 1 канал для зарядки;
  • можуть використовуватися акумулятори літієвого і нікелевого типу;
  • пристрій обладнань дисплеєм;
  • силу струму заряду можна вибрати вручну;
  • вбудована захист від замикань;
  • є функція power-банку;
  • пристрій без кабелю переважати 61 м;
  • робоча температура в діапазоні від -20 ° с - +50℃;
  • є можливість підключення до сонячної батареї.

Гарантія: Для зарядних пристроїв Fenix ARE-D1 гарантія оформляється на 1 рік.

САМОВЫВОЗА НЕТ!

Характеристики

Код товара
ARE-D1
Производитель
Fenix
Гарантия
12 місяців
Дисплей
Є
Индивидуальные каналы тока зарядки
Немає
Количество аккумуляторов
1
Напряжение
3.0 В
Питание
USB порт
Тип элемента питания
Li-Ion, Ni-Mh, Ni-Cd
Типоразмер элемента питания
18650, 10440, 14500, 16340, 26650, AA, AAA, C
Управление разрядом аккумулятора
Немає