+380 (95) 000-80-25
Холостий Патрон Ozkursan 9мм/380R револьверний (50шт) ##от компании## MK-Sport - ##фото## 1

Холостий Патрон Ozkursan 9мм/380R револьверний (50шт)

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
414 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
Адрес
49000, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Шевченко 10, оф.416 на карте

Описание

Холостий патрон ozkursan 9 мм револьверний.

Холості патрони не мають вражаючого елемента; дульце гільзи у них просто завальцовано (обтиснення зірочкою) для запобігання висипання пороху, або, у разі необхідності збереження довжини патрона для коректної роботи автоматики, куля замінена на габаритну модель з легкоразрушаемого матеріалу (зазвичай пластмаси). Холості патрони також можуть бути вкрай небезпечними при стрільбі в упор. Є дані про травми і смертельних випадках при стрільби холостими патронами. Холості патрони призначені для твору холостого пострілу, що означає старт спортивних або інших змагань де це обумовлено правилами.

У холостих патронів використовують не бойовий, а холостий порох, так як бойовий порох, не зустрівши перед собою істотного перешкоди у вигляді кулі, не встигає згоряти в стовбурі і вилітає з нього. Холостий порох відноситься до категорії быстрогорящих порохів, по суті це мисливський порох, використовуваний під сипучий снаряд, який складається з картечі або дроби. Капсуль і гільза для холостого патрона використовуються ті ж, що і у випадку бойового, гільзи досить часто застосовуються зібрані після стрільб спеціальними бойовими патронами. Щоб гарантувати повноцінне згоряння заряду холостих патронів, потрібно влаштувати певну перешкоду для заряду. За кордоном з цією метою в гільзу вставляється дерев'яна куля, яка володіє глибокою порожнечею ззаду. Під час вильоту зі ствола подібна куля розбивається завдяки газів на маленькі трісочки і на дистанції три-п'ять кроків не приносить нікому шкоди. З таким же успіхом в російській армії використовувалася куля, яка згорнута з грубої обгорткового паперу. Не потрібно думати, що холості патрони – безпечний і легкий порох, з яким можна виконувати різноманітні досліди. Коли ви під бойову кулю покладіть заряд холостих патронів замість бойових, під час пострілу буде виникати неймовірний тиск, що дуже небезпечно для збереження цілісності гвинтівки, хоча початкова швидкість польоту кулі буде незначна. Крім того, бойовий порох не дає якісних результатів у холостих патронів у зв'язку з неповним згорянням.

Існують Пістолетні і Револьверні патрони. Пістолетні патрони використовуються в пістолетах, пістолетах-кулеметах, а також в деяких револьверах. Характерною ознакою револьверних патронів є виступаючий фланець або рант в донної частини гільзи, призначення якого — утримувати патрон у каморі барабана. Подібний фланець мають і деякі винтовочные патрони, наприклад вітчизняний 7,62х54 мм R.

САМОВЫВОЗА НЕТ!

Характеристики

Производитель
Ozkursan
Страна производства
Турция
Гарантия
6 месяц
Давление
425 psi
Длина гильзы
18 мм
Калибр
9
Калибр, мм
9 мм
Количество в упаковке, шт
50
Навеска
0.45 г
Примечание*
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Примечание**
Внешний вид товара может отличатся от изображения.
Примечание***
Страна происхождения торговой марки может отличатся от страны производителя.
Тип
Патрон шумовой
Тип патрона
Холостой / Пистолетный