+380 (95) 000-80-25
Газова пружина Magnum Sport для Hatsan 125, 135 ##от компании## MK-Sport - ##фото## 1

Газова пружина Magnum Sport для Hatsan 125, 135

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
374
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
Адрес
49000, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Шевченко 10, оф.416 на карте

Описание

Газова пружина (ДП) для гвинтівки Hatsan 125, 135
Комплект:

  1. Газова пружина.
  2. Інструкція по установці і експлуатації.
  3. Центруюча шайба упорна штока (в нових моделях не встановлюється)

Інструкція та загальні відомості:
Нерозбірна газова пружина (далі ДП) - альтернатива звичайної кручений пружини. Являє собою закритий циліндр високого тиску, в якому розташований шток, що працює на розтиснення. Закачана азотом(N) найбільш оптимальне для відповідної моделі ППП тиск. Обладнана вузлом заправки масла і регулювання (стравлювання) тиску. Перед заправкою азотом циліндр пружини опрессован маслом на 30 МПа (310ат). ДП дозволить Вам переносити гвинтівку у зведеному стані тривалий час без будь-якого погіршення ТТХ, зменшить віддачу, збільшить ресурс гвинтівки в 5 разів і поліпшить купчастість при стрільбі. Ще одним з переваг газових пружин в порівнянні із звичайними металевими є те, що у них з плином часу не змінюється коефіцієнт жорсткості, а це значить більша стабільність характеристик гвинтівки внаслідок відсутності усадки пружини. Заправка газом проводиться при 20 *С. Зміни від цієї температури на кожні 3 градуси, збільшує або зменшує зусилля штока ДП на 1%.
Інструкція з монтажу:

1. Необхідно розібрати гвинтівку: зняти ложа з гвинтівки і демонтувати задню напрямну заглушку пружини, видалити виту пружину і її центруючі елементи, а саме отримати вантаж поршня (якщо є) і демонтувати задню напрямну пружини. Якщо пластикова напрямна пружини і задник являє собою одне ціле, напрямну необхідно зрізати. Якщо напрямна знімна, більш пізні моделі, то з задника необхідно видалити виступ, на який ця напрямна монтується. Після цього торцеву поверхню задника необхідно вирівняти на точилі або наждачному колі.
2. При складанні гвинтівки необхідно звернути увагу на стан манжети поршня, а також ущільнення стовбура і перепуску. Огляньте гвинтівку перед установкою газової пружини на те, щоб нічого не могло чіпляти циліндр і шток ДП при експлуатації: шептало, крива тяга взводу, задирки, виступи від зварювання, виступи усередині поршня і т. д. Якщо таке є, треба усунути це до установки ДП. Гвинтівка, в яку встановлюється ДП, повинна бути повністю технічно справна. В іншому випадку виробник не гарантує досягнення бажаних характеристик гвинтівки.
3. Встановити ДП штоком в поршень, шток ДП при цьому повинен увійти в центруючий поглиблення на його дні ( нові моделі SAS Quatro Trigger ) або центрирующей упорної шайби, яка попередньо опускається на дно поршня ( у старих моделях ). Вставити задник у гвинтівку, при цьому виступ на заднику повинен увійти в поглиблення на потиличнику ДП. Монтаж і демонтаж ДП потрібно проводити тільки в спеціальному пристрої (струбцина). ДП має велике зусилля страгивания, тому спроби стиснути її руками або випадковим важелем без жорсткої фіксації корпусу гвинтівки можуть призвести до руйнування ДП внаслідок самовільного різкого виходу штока з циліндра.
УВАГА! Пружину обов'язково встановлювати з предсжатием! Предсжатие повинно бути не менше 2-3 мм, інакше газова пружина може вийти з ладу. Визначити величину попереднього стиснення нескладно. Відстань, на яке задник гвинтівки не доходить до свого робочого положення – це і є величина предсжатия пружини. Якщо предсжатие виходить недостатнім (менше 2-3мм) необхідно між циліндром ДП і дном поршня встановити шайбу, або кілька шайб відповідної товщини. Струбциною дотиснути задник до робочого положення і зафіксувати його штифтом.

Інструкція з експлуатації:
1. Один раз в рік, але не більше 6 000-8 000 пострілів рекомендується проводити технічне обслуговування (ТО): загальну оцінку зносу, заміна масла, підкачування тиску до номінального рівня і т. д..
2. Наявність невеликої кількості масла не є несправністю, швидше за відсутність його виносу з пружини служить сигналом для проведення тех. обслуговування і перезаправки.
3. Оберігайте ДП (шток і циліндр) від механічних пошкоджень.
4. Помните о термозависимости ГП от температуры. Выстрел из винтовки, нагретой на солнце в жаркую погоду (повышенное давление в цилиндре увеличивает мощность), может отрицательно сказаться на кучности стрельбы и от этого может пострадать оптика. Также не используйте ГП на сильном морозе, стравится газ, так как сальниковое уплотнение может потерять герметичность. Не забывайте, ГП работает в форсированном режиме с высоким рабочим давлением, при экстремальной ситуации используйте старую проволочную пружину. Не рекомендуется эксплуатировать при отрицательных температурах. Не експлуатувати ДП при температурі нижче -5.
5. Важливо! Не можна стискати ДП і різко звільняти шток поза гвинтівки і при демонтажі з гвинтівки (використовуйте струбцину), так як туман його виліт з виходом з ладу ДП.
6. Зберігати гвинтівку з ДП слід в невзведенном стані стволом вниз (шток ДП в нижньому положенні), а також штоком вниз зберігання ДП окремо від гвинтівки.

САМОВЫВОЗА НЕТ!

Характеристики

Производитель
Собственное производство
Страна производства
Украина
Гарантийный срок
12 мес мес
Примечание*
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Примечание**
Внешний вид товара может отличатся от изображения.
Тип
Газовая пружина