+380 (95) 000-80-25
Газова пружина Magnum Sport для пістолета Benjamin Trail NP ##от компании## MK-Sport - ##фото## 1

Газова пружина Magnum Sport для пістолета Benjamin Trail NP

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
374
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
Адрес
49000, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Шевченко 10, оф.416 на карте

Описание

Газова пружина (ДП) для пружинно-поршневого пістолета Benjamin Trail NP

Комплект:

  1. Газова пружина.
  2. Інструкція по установці і експлуатації.

Інструкція та загальні відомості:
Нерозбірна газова пружина (далі ДП) - альтернатива звичайної кручений пружини. Являє собою закритий циліндр високого тиску, в якому розташований шток, що працює на розтиснення. Закачана азотом(N) найбільш оптимальне для відповідної моделі ППП тиск. Обладнана вузлом заправки масла і регулювання (стравлювання) тиску. Перед заправкою азотом циліндр пружини опрессован маслом на 30 МПа (310ат). ДП дозволить Вам переносити пістолет у зведеному стані тривалий час без будь-якого погіршення ТТХ, зменшить віддачу, збільшить ресурс пістолета в 5 разів і поліпшить купчастість при стрільбі. Ще одним з переваг газових пружин в порівнянні із звичайними металевими є те, що у них з плином часу не змінюється коефіцієнт жорсткості, а це значить більша стабільність характеристик гвинтівки внаслідок відсутності усадки пружини. Заправка газом проводиться при 20 *С. Зміни від цієї температури на кожні 3 градуси, збільшує або зменшує зусилля штока ДП на 1%.

Інструкція з експлуатації:
1. Один раз в рік, але не більше 6 000-8 000 пострілів рекомендується проводити технічне обслуговування (ТО): загальну оцінку зносу, заміна масла, підкачування тиску до номінального рівня і т. д..
2. Наявність невеликої кількості масла не є несправністю, швидше за відсутність його виносу з пружини служить сигналом для проведення тех. обслуговування і перезаправки.
3. Оберігайте ДП (шток і циліндр) від механічних пошкоджень.
4. Пам'ятайте про термозависимости ДП від температури. Постріл з пістолета, нагрітого на сонці в жарку погоду (підвищений тиск в циліндрі збільшує потужність), може негативно позначитися на купчастості стрільби і від цього може постраждати оптика. Також не використовуйте ДП на сильному морозі, стравити газ, так як сальникове ущільнення може втратити герметичність. Не забувайте, ДП працює у форсованому режимі з високим робочим тиском, при екстремальній ситуації використовуйте стару дротяну пружину. Не рекомендується експлуатувати при негативних температурах.
5. Важливо! Не можна стискати ДП і різко звільняти шток поза гвинтівки і при демонтажі з гвинтівки (використовуйте струбцину), так як туман його виліт з виходом з ладу ДП.
6. Зберігати пістолет з ДП слід в невзведенном стані в такому положенні, щоб шток ДП був спрямований вниз, а також штоком вниз зберігання ДП окремо від пістолета.

САМОВЫВОЗА НЕТ!

Характеристики

Производитель
Собственное производство
Страна производства
Украина
Гарантийный срок
12 мес мес
Примечание*
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Примечание**
Внешний вид товара может отличатся от изображения.
Тип
Газовая пружина