+380 (95) 000-80-25
Газова пружина Magnum Sport для гвинтівки Norica Dragon ##от компании## MK-Sport - ##фото## 1

Газова пружина Magnum Sport для гвинтівки Norica Dragon

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
377 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
Адрес
49000, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Шевченко 10, оф.416 на карте

Описание

Газова пружина (ДП) для гвинтівки Norica Dragon
Комплект:

  1. Газова пружина.
  2. Центруюча шайба упорна штока.
  3. Інструкція по монтажу.

Нерозбірна газова пружина (далі ДП) альтернатиаа обьмной кручений пружини Являє собою закритий циліндр высанато тиску, мотором розташований штак, работакщий на розтиснення 3акачана азотом/ N) найбільш аптимальное для соответствущий медели ППП тиск. Оборудсвана вузлом заправни масла і регулювання (стравлювання) тиску. Перед заправиой азотом циліндр пружини опрессован маслом на 30 М/а (3209т) ГЛ лозаолит Вам переносити гвинтівку у зведеному стані тривалий час без всякого укудшенин TTX, уменит віддачу, збільшить ресурс виптоани в5раз поліпшить нучность при стрільбі Ще одним з переваг газових пружин по сравнонию звичайними моталлическими нвлиется те, що у них збігом часу не змінюється коефіцієнт жестиости, а це значить більша стабільність хариктеристик винтояки яследствие окутетвия усадки пружини Заправка газом проводиться при 20 °С. Зміни від цієї температури на кожні 3 градуси, упеличивает або умоньшаот зусилля штока П на 1%

Інструкція з експлуатації:
1. Один раз в рік, але не більше 6 000-8 000 пострілів рекомендується проводити технічне обслуговування (ТО): загальну оцінку зносу, заміна масла, підкачування тиску до номінального рівня і т. д..
2. Наявність невеликої кількості масла не є несправністю, швидше за відсутність його виносу з пружини служить сигналом для проведення тех. обслуговування і перезаправки.
3. Оберігайте ДП (шток і циліндр) від механічних пошкоджень.
4. Пам'ятайте про термозависимости ДП від температури. Постріл з гвинтівки, нагрітою на сонці в жарку погоду (підвищений тиск в циліндрі збільшує потужність), може негативно позначитися на купчастості стрільби і від цього може постраждати оптика. Також не використовуйте ДП на сильному морозі, стравити газ, так як сальникове ущільнення може втратити герметичність. Не забувайте, ДП працює у форсованому режимі з високим робочим тиском, при екстремальній ситуації використовуйте стару дротяну пружину. Не рекомендується експлуатувати при негативних температурах. Не експлуатувати ДП при температурі нижче -5.
5. Важливо! Не можна стискати ДП і різко звільняти шток поза гвинтівки і при демонтажі з гвинтівки (використовуйте струбцину), так як туман його виліт з виходом з ладу ДП.
6. Зберігати гвинтівку з ДП слід в невзведенном стані стовбуром нагору (шток ДП в нижньому положенні), а також штоком вниз зберігання ДП окремо від гвинтівки.

САМОВЫВОЗА НЕТ!

Характеристики

Производитель
Собственное производство
Страна производства
Украина
Гарантийный срок
12 мес мес
Примечание*
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Примечание**
Внешний вид товара может отличатся от изображения.
Тип
Газовая пружина