+380 (95) 000-80-25
Газова пружина Magnum Sport для Artemis 900 ##от компании## MK-Sport - ##фото## 1

Газова пружина Magnum Sport для Artemis 900

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
377 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
Адрес
49000, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, Шевченко 10, оф.416 на карте

Описание

Газова пружина (ДП) для гвинтівки Artemis 900
Комплект:

  1. Газова пружина.
  2. Інструкція по установці і експлуатації
  3. Центруюча шайба упорна штока.

Інструкція та загальні відомості:
Нерозбірна газова пружина (далі ДП) - альтернатива звичайної кручений пружини. Являє собою закритий циліндр високого тиску, в якому розташований шток, що працює на розтиснення. Закачана азотом(N) найбільш оптимальне для відповідної моделі ППП тиск. Обладнана вузлом заправки масла і регулювання (стравлювання) тиску. Перед заправкою азотом циліндр пружини опрессован маслом на 30 МПа (310ат). ДП дозволить Вам переносити гвинтівку у зведеному стані тривалий час без будь-якого погіршення ТТХ, зменшить віддачу, збільшить ресурс гвинтівки в 5 разів і поліпшить купчастість при стрільбі. Ще одним з переваг газових пружин в порівнянні із звичайними металевими є те, що у них з плином часу не змінюється коефіцієнт жорсткості, а це значить більша стабільність характеристик гвинтівки внаслідок відсутності усадки пружини. Заправка газом проводиться при 20 *С. Зміни від цієї температури на кожні 3 градуси, збільшує або зменшує зусилля штока ДП на 1%.
Інструкція з монтажу:

1. Необхідно розібрати гвинтівку: зняти ложа з гвинтівки, демонтувати задню напрямну заглушку пружини і видалити виту пружину, вийняти обважнювач поршня (якщо є). Демонтуйте поршень і огляньте задню поверхню його затори: на краю послабляє отвору не повинно бути задирок , герметизуючий елемент не повинен виступати за площину, інакше різьблення заглушки ДП може пошкодитися.
2. При складанні гвинтівки необхідно звернути увагу на стан манжети поршня, а також ущільнення стовбура і перепуску. Огляньте гвинтівку перед установкою газової пружини на те, щоб нічого не могло чіпляти циліндр і шток ДП при експлуатації: шептало, крива тяга взводу, задирки, виступи від зварювання, виступи усередині поршня і т. д. Якщо таке є, треба усунути це до установки ДП. Гвинтівка, в яку встановлюється ДП, повинна бути повністю технічно справна. В іншому випадку виробник не гарантує досягнення бажаних характеристик гвинтівки.
3. Встановити ДП циліндром в поршень, шток ДП при цьому повинен увійти до поглиблення центрирующей упорної шайби, яка встановлюється в отвір задника гвинтівки (див. рис.). Монтаж і демонтаж ДП потрібно проводити тільки в спеціальному пристрої (струбцина). ДП має велике зусилля страгивания, тому спроби стиснути її руками або випадковим важелем без жорсткої фіксації корпусу гвинтівки можуть призвести до руйнування ДП внаслідок самовільного різкого виходу штока з циліндра.
УВАГА! Пружину обов'язково встановлювати з предсжатием! Предсжатие повинно бути не менше 2-3мм, інакше газова пружина без предсжатия може вийти з ладу. Визначити величину попереднього поджатия нескладно. Для цього слід встановити в гвинтівку поршень з манжетою, до упору манжети поршня в дно циліндра гвинтівки, вставити циліндр ДП поршень, встановити центрирующую опорну шайбу (шток ДП при цьому повинен увійти до поглиблення центрирующей опорної шайби) та вставити задник в гвинтівку. Відстань, на яке задник гвинтівки не доходить до свого робочого положення – це і є величина предсжатия пружини. Якщо предсжатие виходить недостатнім (менше 2-3мм) необхідно між циліндром ДП і дном поршня встановити шайбу, або кілька шайб відповідної товщини.
4. Не пробуйте зводити гвинтівку без ложі, так як тяга взводу може відійти від компресора і пошкодити газову пружину.

Инструкция по эксплуатации:
1. Один раз в год, но не более 6 000-8 000 выстрелов рекомендуется проводить техническое обслуживание (ТО): общую оценку износа, замена масла, подкачку давления до номинального уровня и т.д..
2. Наличие небольшого количества масла не является неисправностью, скорее отсутствие его выноса из пружины служит сигналом для проведения тех. обслуживания и перезаправки.
3. Оберегайте ГП (шток и цилиндр) от механических повреждений.
4. Помните о термозависимости ГП от температуры. Выстрел из винтовки, нагретой на солнце в жаркую погоду (повышенное давление в цилиндре увеличивает мощность), может отрицательно сказаться на кучности стрельбы и от этого может пострадать оптика. Также не используйте ГП на сильном морозе, стравится газ, так как сальниковое уплотнение может потерять герметичность. Не забывайте, ГП работает в форсированном режиме с высоким рабочим давлением, при экстремальной ситуации используйте старую проволочную пружину. Не рекомендуется эксплуатировать при отрицательных температурах. Не експлуатувати ДП при температурі нижче -5.
5. Важливо! Не можна стискати ДП і різко звільняти шток поза гвинтівки і при демонтажі з гвинтівки (використовуйте струбцину), так як туман його виліт з виходом з ладу ДП.
6. Зберігати гвинтівку з ДП слід в низведенном стані стовбуром нагору (шток ДП в нижньому положенні), а також штоком вниз зберігання ДП окремо від гвинтівки.

САМОВЫВОЗА НЕТ!

Характеристики

Производитель
Собственное производство
Страна производства
Украина
Гарантийный срок
12 мес мес
Примечание*
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Примечание**
Внешний вид товара может отличатся от изображения.
Примечание***
Страна происхождения торговой марки может отличатся от страны производителя.
Тип
Газовая пружина