Work Sharp Meaderical Pivot Pro WSHHDPVT

Work Sharp Meaderical Pivot Pro WSHHDPVT ##от компании## MK-Sport - ##фото## 1
630 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»

Описание

work_sharp.png

Опис точила Work Sharp WSHHDPVT:

Wonder PRO Knife & Tool Sharpener це пристосування для швидкої і ефективної обробки інструментів. Допомагає привести в порядок ріжучі вироби і відновити їх заводську гостроту. Загостренню піддається широкий асортимент інструментів, тому, точило можна вважати універсальною. Опуклі карбіди швидко відновлюють гострий край. При цьому дрібнозернисті керамічні стрижні повертають лезу заводську обробку. Алмазна пластина з середньою зернистістю забезпечує ідеальне рішення для заточування.

Ручна точилка ефективно справляється з завданнями на робочому столі, і точно так само успішно точить ножі у дворі або під час походу. Вона компактна, тому ви можете брати її з собою в подорожі. Заточує ножі, ножиці, секатори, садові інструменти і багато що інше.

Включає в себе два спеціальних модуля для заточування. Один – для обробки садових інструментів, інший – для заточування ножиць. Застосовувана у виробі інноваційна технологія дозволяє простіше і точніше виконати заточку. Абразив слід поверхні леза при заточуванні, тому в підсумку виходить рівний і гострий край. Домогтися такого ефекту вдається при використанні опуклих карбідів і виступів. Інноваційні технології Work Sharp дозволяють вам набагато ефективніше контролювати сам процес заточування. Гострота оброблюваних поверхонь підвищується.

Ексклюзивна система заточування формує чудовий профіль з опуклим краєм швидко і легко. Опуклі краю ріжуть рівніше і довше зберігають свій вигляд. Інноваційні технології дають можливість контролювати заточку, при цьому не збільшують сам її процес. Таким чином ви отримуєте більш гострі краї куди швидше. І без зайвих трудовитрат.

Починаючи з 2006 року, компанія Work Sharp зарекомендувала себе, як інноваційного та передового лідера виробництва. Фірма запустила лінію сучасних і високоякісних виробів для ручного заточення. Вибираючи продукт від Work Sharp, покупець робить вибір на користь практичності, зручності і прогресивних методів.

Характеристики виробу:

  • габарити моделі складають 1,35 x x 2,95 7,60 дюйма;
  • алмазна заточна пластина (400 грит);
  • довічний термін гарантії від виробників.

САМОВЫВОЗА НЕТ!

Характеристики

Код товара
WSHHDPVT-I
Тип
точилка механическая
Производитель
Work Sharp
Гарантия
25 років
Зернистость
400 гріт
Для лезвий
з прямою заточкою, з серрейторною заточкою, для керамічних
Материал точила
алмазний, керамічний